KONST / Litografier / Färglitografi 14719479
nr 1471 9479
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 179/275, -85. Färglitografi, bildmått: 28x34, yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:54:29
30/5 11:42:04
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman